Kniha návštěv

Datum: 02.02.2017

Vložil: Pavel

Titulek: Nazdar Jendo

Nazdar Jendo, starý spolužáku, jsem velice rád, že jsi stálke aktivní a máš velmi dobré názory a že jsi vyhrál onu válku proti vládním debilům českým, proti různým a dobře zaplaceným qákalům a komediantům. Jsi chlouba naší třídy- nyní opět Slovanského gymnasia - 9-11."A", maturitního ročníku 1959,
Budiž Ti veškerá naše chvála a čest

Datum: 31.08.2016

Vložil: Smithe444

Titulek: John

Would you be taken with exchanging links? beaeegckgebdkeee

Datum: 15.12.2015

Vložil: pavel

Titulek: kolego

ted litas po prodejne jak messerschmitt zdravy kolega z prace pekne stranky

Datum: 19.01.2015

Vložil: milos jansa

Titulek: diky

dobry den pane Neorale, dekuji za pekne cteni o vasem stryci z 312.stihaci perute, moc pekny clanek. preji vam hodne zdaru a hladka pristani!
s pozdravem
milos jansa ml.

Datum: 12.07.2013

Vložil: atalli@seznam.cz

Titulek: klobouk dolů

Dobrý den,pane Neorale

Opravdu velice kvalitní stránky.Dnes mně na ně upozornila moje mamka.Už od dětství jsem chtěl o byť nevlastním strýci vědět víc,jsem za Vaše stránky rád.

Tomáš Angetter,Olomouc

Datum: 09.05.2013

Vložil: Vilem

Titulek: Takovych jako jste VY

Pane Neoral!
Takovych jako jste Vy bychom potrebovali ve vlade. Obdivuji se vasi odvaze, energii a prehledu. Bohuzel je u nas v Cechach velka cast populace zejmena mlade, ktera si neuvedomuje kam spejeme.
Staci si precist nektere diskuze pod internetovymi zpravami a je mi smutno z toho kam nase generace dospela. Rad bych vedel co si myslite o zahadne stavbe u Ptyce. Myslim ze se uz radar stavi, jenom zastitena bilym konem. Je to ovsem jenom muj nazor.
Zdravi Vilem Foit
(toho casu v Cine)

Datum: 13.05.2013

Vložil: Pavel

Titulek: Re: Takovych jako jste VY

Viléme, doufám, že poznáváš "čínský kapitalismus", tj. kapitalismus v podstatě bez přívlastků (který by Češi a nejen oni potřebovali jako prase drbání) a ne jen potěmkinovské vesnice na sjezdu "komunistické" strany Číny :-))) Možná tobě aspol. ale spíše imponuje ta vedoucí úloha...
Jinak, že si nějaká praštěná zbohatlice cosi buduje někde na korupčním pozemku (co by za to dali trokavští) vydávat za stavbu amerického radaru vyžaduje už fakt chorou mysl. Muhehehehe

Datum: 13.06.2013

Vložil: Vilem

Titulek: Re: Re: Takovych jako jste VY

Nemej obavy, za dobu 34 let co jsem z Ceskoslovenske republiky jsem mel moznost zit v jinych zemich nez je ceska republika. Take jsem toho neco zazil a vice si pamatuji. Z tve nenavistne retoriky na teto soukrome schrance si dovoluji domnivat se ze zde asi drzis sluzbu, protoze to co jsem sdelil panu Neopralovi nebylo mineno tobe. Nikdo se o tvuj nazor nezajima. Tvoje komentare jsou pouze nenavistne slinty bez jakehokoliv jadra. Za koho tady kopes!? Prosim te neodpovidej, toto je soukroma schranka a na tvoje argumenty neni nikdo zvedavy

Datum: 09.09.2013

Vložil: Pavel

Titulek: Re: Re: Re: Takovych jako jste VY

Byl jsi to ty, kdo na můj vzkaz pro soudruha Neorala reagoval. Ale já proti upřímným prosbám nic nemám, takže na všeználka světa a zejména Číny Vilema již neraguji.

Datum: 21.06.2013

Vložil: Jan Neoral

Titulek: Re: Takovych jako jste VY

Zdravím, Viléme. Děkuji za příspěvky. Nelamte si hlavu nad "Pavlem", nemá to smysl. Toto jsou skutečně jen mé soukromé stránky, a tedy by bylo velmi snadné, toho blábola smazat. Jenže mi za to ten člověk nestojí. Ať si tu straší, zatím mi nevadí. Každý si o něm udělá obrázek sám. Až bude zase tady plácat to své muhahaha, tak ho možná smáznu. Život mě naučil, nevšímat si hlupáků, pokud je to možné. No, a ta stavba, na niž se ptáte, radarem není. To už je tak zastaralý systém, že by to stavěl jen trouba a jen proto, aby někde mohl umístit tu "americkou pušku", jak říkala naše slavná pěnice Parkanová. Srdečný pozdrav, JN.

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek